JakuziliMuhafazakarVilla Lilyum 1 | Villa Lilyum 1 Fiyatları 2023
Villa Lilyum 1
Fethiye Kiralık Villa / Kayaköy Kiralık Villa
HAFTALIK FİYAT14.000 TL€ 445£ 384$ 485

Kayaköy'de Muhafazakar Villa

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
JakuziliMuhafazakarVilla Montana 3
Villa Montana 3
Fethiye Kiralık Villa / Kayaköy Kiralık Villa
HAFTALIK FİYAT17.500 TL€ 557£ 480$ 606

Fethiye Kayaköy Mevkii 2 Kişilik Jakuzili Villa

2 Kişi
1 Yatak
2 Banyo
JakuziliMuhafazakarVilla Montana 4
Villa Montana 4
Fethiye Kiralık Villa / Kayaköy Kiralık Villa
HAFTALIK FİYAT17.500 TL€ 557£ 480$ 606

Fethiye Kayaköy Mevkii 2 Kişilik Jakuzili Villa

2 Kişi
1 Yatak
2 Banyo
Jakuzili/Sinema OdasıMuhafazakarVilla Cool Luxury
Villa Cool Luxury
Kalkan Kiralık Villa / Üzümlü
HAFTALIK FİYAT41.650 TL€ 1.325£ 1.143$ 1.443

Kalkan Üzümlü Mevkii 2 Kişilik Muhafazakar Villa

2 Kişi
1 Yatak
2 Banyo
Denize YakınSaunalı/JakuziliVilla Ateş Honey
Villa Ateş Honey
Fethiye Kiralık Villa / Yanıklar
HAFTALIK FİYAT14.000 TL€ 445£ 384$ 485

Fethiye Yanıklar Mevkii 2 Kişilik Villa

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Denize YakınSaunalı/JakuziliVilla Ateş Trio
Villa Ateş Trio
Fethiye Kiralık Villa / Yanıklar
HAFTALIK FİYAT12.250 TL€ 390£ 336$ 425

Fethiye Yanıklar Mevkii 2 Kişilik Villa

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Kapalı HavuzluMuhafazakarVilla Leonardo
Villa Leonardo
Kalkan Kiralık Villa / İslamlar
HAFTALIK FİYAT14.000 TL€ 445£ 384$ 485

Kalkan İslamlar Mevkii 2 Kişilik Villa

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
JakuziliSaunalıVilla Lari
Villa Lari
Kalkan Kiralık Villa / Üzümlü
HAFTALIK FİYAT27.950 TL€ 27.950£ 27.950$ 27.950

Kalkan Üzümlü Bölgesinde 2 Kişilik Jakuzili Ve Saunalı Villa

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Kapalı HavuzluMuhafazakarVilla Yeşil
Villa Yeşil
Kalkan Kiralık Villa / İslamlar
HAFTALIK FİYAT9.950 TL€ 316£ 273$ 345

Kalkan islamlar mevki 2 kişilik villa

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
JakuziliMuhafazakarVilla Doğaç
Villa Doğaç
Kalkan Kiralık Villa / Üzümlü
HAFTALIK FİYAT14.000 TL€ 445£ 384$ 485

Kalkan / Üzümlü mevkii jakuzili Villa

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Kapalı HavuzluBalayı VillasıVilla Viyana
Villa Viyana
Kalkan Kiralık Villa / Üzümlü
HAFTALIK FİYAT10.000 TL€ 318£ 274$ 347

Kalkan Üzümlü Bölgesinde 2 Kişilik Kapalı Havuzlu Balayı Villası

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
JakuziliKapalı HavuzluVilla Venedik
Villa Venedik
Kalkan Kiralık Villa / Üzümlü
HAFTALIK FİYAT10.000 TL€ 318£ 274$ 347

Kalkan Üzümlü Bölgesinde 2 Kişilik Muhafazakar Villa

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo

Muhafazakar Villalar

Muhafazakar villa konaklama için tercih edilebilecek özel seçeneklerden biridir. Keyifli bir tatil için kişisel alana sahip bir villa da konaklama tercih edebilirsiniz. Çeşitli olanaklara sahip villalar, tatil boyunca ihtiyaç duyulan birçok gereksinimi en iyi şekilde karşılar. Özellikle ailelerin sık şekilde tercih ettiği villalar, kendine özel alanları içinde rahat bir şekilde tatil imkanı sunar.

Muhafazakar Villa Nedir?

Çitler, yüksek duvarlar ve perdeleme sistemleriyle villanın etrafı çevrelenir ve özel alanın korunaklı hale gelmesi sağlanır. Muhafazakar olarak adlandırılan villaların havuzları ve bahçe kısmı dışarıdan görünmeyecek şekilde konumlandırılır. Tatil için son dönemlerde ailelerin ya da özel alana ihtiyacı olan kişilerin favorileri arasında yer almaya başlamıştır. Tatil anlayışı herkes için farklıdır, bu nedenle muhafazakar bir şekilde tatil tercih edenler için muhafazakar villa kiralama uygun seçenekler sunar.

Aileler, balayı çiftleri ve arkadaşlar kendi özel alanlarında dışarıdan görünmeyecek bir bahçeye sahip villada konaklama tercih edebilir. Huzurlu bir tatil için geniş alanlara sahip villaları tercih edebilirsiniz. Kendi kendinize kalmak istediğiniz tatiller için birçok farklı konumda bulunan villaları tercih edebilirsiniz. Türkiye’nin en güzel tatil konumlarında güzel havanın tadını çıkartmak mümkün olabilir.

Akdeniz ve Ege kıyılarında konumlandırılan villalar, unutulmayacak bir tatil deneyimine dönüşebilir. Otellerde konaklamaktan daha konforlu bir seçenek sunan villalar, tatil anlayışlarının farklı bir boyut kazanmasını sağlar. Muhafazakar villa tatil kalabalık arkadaş gruplarından ailelere kadar konaklama imkanına sahiptir. Unutulmayacak anılar biriktirmek için istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak kiralık villaları seçebilirsiniz.

 

Neden Muhafazakar Villa Kiralama?

Son yıllarda tatil seçenekleri arasında öne çıkan muhafazakar villalar, sahip oldukları özel alanlar sayesinde kişisel bir deneyim sunar. Villaların sahip oldukları özellikler, tatilin çok daha eğlenceli geçmesini sağlar. Çeşitli önlemler alınarak villanın etrafı, bahçesi ve havuz bölümü görünmeyecek şekilde planlanır. Bahçede rahat bir şekilde vakit geçirmek, güneşlenmek ve havuza girmek için muhafazakar villalar doğru seçim olur.

Havuzun tadını çıkartmak için bahçenin çevresi duvarlar veya çitler ile çevrelenir. Kendi villanızın bahçesinde özgür bir şekilde tatil yapmak için sunulan çeşitli seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Farklı boyutlara ve imkanlara sahip villalar, konaklama sırasında ihtiyaç duyacağınız gereksinimleri eksiksiz bir şekilde karşılar. Konaklayacak kişi sayısı, istek ve ihtiyaçlarınıza göre villa seçenekleri arasından doğru seçimi yapmanız mümkün hale gelir.

Balayı çiftleri için ilk tercih haline gelen muhafazakar villalar, hayatınızın en özel anlarını yaşamak için istediğiniz alanı size sunar. Şehir kalabalıklarından uzak bir şekilde konumlandırılarak daha sakin bir alan oluşturulması sağlanır. Kalabalık aileler ve gruplar için gerekli alana sahip villa seçenekleri aradığınız tatili bulmanıza yardımcı olur.

 

Muhafazakar Villalar Kimler İçin Uygundur?

Muhafazakar villa tatil yapmak isteyen herkes için uygundur. Aileniz ile baş başa kalmak istediğiniz tatillerde tercih edebileceğiniz ideal seçeneklerden biridir. Otel, pansiyon ve apart gibi seçeneklere kıyasla çok daha konforlu ve kişisel alanı geniş olan bir seçim yapabilirsiniz. Özel alanları sayesinde tatil boyunca çevreden görünme endişesi duyulmadan havuz suyunun tadını çıkartabilirsiniz. Kalabalık aileler, tatil için otel yerine villa tercihi yapabilir. Konaklama alanı daha geniş olduğu için herkesin kendine ait bir yatak odası olur.

Kalabalık arkadaş grupları, tatil boyunca kendilerine ait bir alanda günlerce eğlenceli zaman geçirebilir. Herkesin kendine ait odası bulunması, konaklama sırasında çok daha rahat imkanlar sunar. Uyku ihtiyaçları dışında giyinme ve dinlenme içinde kişisel alanın olması çok daha konforlu bir deneyim haline gelir.

Hayatlarını birleştiren çiftler, evliliklerini kutlamak için balayı tercih eder. Balayı tatilleri için muhafazakar villa kiralama tercih edebilirsiniz. Balayı tatillerinde çiftler, kendilerine ait bir alanda baş başa vakit geçirmek isteyebilir. İsteklerinizi karşılayacak alanlar farklı seçenekler halinde sunularak tatil kıyılarında unutulmaz anlar yaşamanıza imkan sunar. Seçenekler arasında seçim yaparken tatilden beklentileriniz, istekleriniz ve ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurulmalıdır. Beklentilerinizi karşılayabilecek performansa sahip villalar, gönül rahatlığı ile tatil yapmanıza yardımcı olur.

 

Muhafazakar Villaların Özellikleri

Oteller ve diğer konaklama seçeneklerine göre çok daha farklı imkanlar sunan villalar, konaklamanın konforlu bir hale gelmesini sağlar. Birbirinden farklı sayısız özelliğe sahip villaların her biri farklı bir imkan sunar. Kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek imkanlara sahip villaların özellikleri değişiklik gösterebilir. Rezervasyon öncesinde villaya ait özellikler incelenmelidir. Muhafazakar villaların temel özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Dört mevsim uygunluk
  • Huzur ve sakin ortam
  • Kaliteli konfor alanı
  • Güvenlik
  • Mahremiyet
  • Özgür bir alan
  • Hijyenik kullanım alanları
  • Benzersiz manzaralar

Villaların özellikleri farklı şekillerde planlanır ve misafirler için sunulur. Özellikleri ve genişlikleri farklı villalar, herkesin aradığı tatil deneyimini en iyi şekilde yaşamasına imkan sunar. Tatil planlarınızda tercih edebileceğiniz villalar; havuzlu, jakuzili ve saunalı seçenekler sunar. Yılın farklı dönemlerindeki tatiller için uygun seçenekler sunan muhafazakar villa tatil seçimlerinizde özgür olmasını sağlar.

 

Muhafazakar Villa Kiralama’nın Avantajları

Tatillerde villa kiralamanın avantajları oldukça fazladır. Yakın zamanda popüler hale gelen hizmetler sayesinde tatillerin çok daha konforlu bir hale gelmesi sağlanmıştır. Konfor dışında sunulan imkanlar sayesinde tatillerin kişisel deneyimlere dönüşmesi mümkün hale gelir. Otel ve pansiyon gibi konaklama seçenekleri arasında yoğun şekilde ilgi görmeye başlayan villalar sadece geniş kullanım alanları değil aynı zamanda uygun fiyatlarıyla da dikkatleri üzerine çeker.

Birden fazla kişinin aynı anda konaklamasına imkan sunan alanlar sayesinde kalabalık grupların ve ailelerin villada konaklaması mümkün hale gelir. Kişi sayısı arttıkça ödenecek olan kişi başı ücreti çok daha ekonomik bir hal alır. Havuz imkanı bulunan villaların çevresinde bulunan duvarlar ve çitler sayesinde özgür bir şekilde havuza girme imkanı sunar. Villanın etrafından görünmeyecek şekilde orta alanda bulunan havuz kenarında güneşlenmek çok daha özgür bir hale dönüşür.

Muhafazakar villa kendine ait mutfağında kendi damak zevkinize göre yemekler hazırlamanıza imkan sunar. Konaklama sırasında en çok para harcanan ihtiyaçlardan biri de yemektir. Mutfakta bulunan imkanlar sayesinde çok daha uygun fiyatlara gün içinde öğünlerinizi halledebilirsiniz. Banyo ve tuvalet gibi alanların kişisel bir şekilde kullanılması, hijyen konusunda insan sağlığını koruyabilir.

 

Muhafazakar Villaların Konumu

Tatil için Türkiye’nin en göz alıcı kıyılarını tercih edebilirsiniz. Villalar, farklı şekilde konumlandırılarak ister Ege ister Akdeniz kıyılarında tatil yapmanız için seçenek sunar. Eşsiz manzaralara sahip villalar, unutulmayacak anlar yaşamanız için özel olarak tasarlanır. Tek katlı bungalov tasarımlarından çok katlı villa tasarımlarına kadar geniş seçenekler sunan villalar Fethiye, Kaş ve Kalkan gibi ilçelerde yer alır. Turizm cennetleri olarak adlandırılan şehirlerde tatil yapmak için tatil ihtiyaçlarınızı sıralamanız yeterli olur.

Deniz ve orman manzaralarına sahip muhafazakar villa seçenekleri arasından seçim yaparak sevdiklerinizle unutulmaz bir tatil yapabilirsiniz. Hayatın hızlı temposuna biraz ara vermek, şehirden uzaklaşmak ve huzurlu zaman geçirmek için villa doğru tercih olur. Villabiz sayısız villa seçeneği sunarak müşteri memnuniyetini öne çıkaran hizmetler sunar. Villaların resimleri, konumları ve imkanları güncel bir şekilde listelenir. Benzersiz manzaralara sahip yüzlerce farklı villa arasından doğru seçimi yapabilirsiniz.

WhatsappWhatsApp Destek!online
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Süresi :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Detayları Görmek İçin tıkla
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Konaklama Tutarı :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış
ÖzellikÖzellik
Genel Özellikler
Mutfak Bilgileri
Salon Bilgileri
Havuz Bahçe Bilgileri
Şömine
Özel Bahçeli
Full Eşyalı ve Mobilyalı
Isıtmalı Havuz
İnternet Bağlantısı
Jakuzi
Balkon/Deck/Teras
İç Mekan Havuz
Otopark / Park Yeri
Yatak Sayıları
Manzara
Deniz
Dağ
Şehir
Doğa
Bluetooth Ses Sistemi
Engelli Dostu
Sıradışı Mimari
Sauna
Buhar Banyosu
Bebek Yatağı
Özel Havuz