Gizlilik ve İptal Şartları

Gizlilik ve İptal Şartları

REZERVASYON VE ÖDEME VE İPTAL ŞARTLARI VE İADE KOŞULLARI

Yapılan rezervasyonlarda iptal ve değişiklik talepleri için, ''MİSAFİR'' kendi rezervasyon panelinden talepte bulunması gerekmektedir. Rezervasyon paneline giriş ile ilgili bilgiler, rezervasyonun tamamlanmasının ardından ''MİSAFİRE'' mail ve SMS yoluyla bildirilmektedir. Sözlü (telefon) aracılığı ile yapılan talepler hiçbir şekilde kabul edilmeyecektir.

Misafir rezervasyonundaki tarih, değişiklik talepleri, alınan hizmetin başlangıç tarihinden en geç 30 gün öncesine kadar VİLLABİZ’e bildirilmesi kaydı ile değerlendirmeye alınır. Değişiklik talepleri, Acente ile işbirliği yaptığı tesisin inisiyatifinde ve tesis müsaitliği ile ilgili olduğundan, gerçekleşemeyen değişiklik taleplerinden dolayı VİLLABİZ’e herhangi bir itirazda bulunulamaz veya VİLLABİZ sorumlu tutulamaz.

1) Rezervasyon için gönderilen ön ödemenin kesinlikle iadesi yoktur.

2) Ödemenin tamamı yapıldıysa, göndereceğiniz hesap numarasına %70 oranında iadesi yapılacak ve %30 oranında ön ödeme kesintisi yapılacaktır.

3) 
Ödemenin tamamı yapıldıysa ve eğer rezervasyon iptali tesise giriş tarihinden 15 gün veya daha az gün önce gerçekleşir veya tesise giriş yapılmazsa ve tesiste hiç konaklama gerçekleşmediyse ödenmiş olan toplam seyahat ücreti misafire iade edilmez.

4) 
MİSAFİR'in işbu sözleşmeden kaynaklanan tazminat ödemesini yapmadığı durumlarda, bu ücretler VİLLABİZ tarafından İhtarname yada İcra takibi vasıtası ile yasal olarak MİSAFİR‘den talep edilir.Bu gibi durumlarda doğabilecek tüm masraflar (Avukat, noter, icra ve dosya masrafları vs…)ödenecek ücrete ilaveten MİSAFİR‘den talep edilmektedir

Misafir ödemiş olduğu ön ödeme tutarını tutmuş olduğu villa için ödemiş olup başka bir villaya aktarımı söz konusu değildir.

 

İSTİSNAİ DURUMLAR:

* Tamamen kontrolümüz dışında gerçekleşen sağlık riskleri,salgın hastalıklar savaş, savas tehdidi, toplumsal kargaşa, terörist eylemler, doğal afetler veya rezervasyon sahibinin 1. derece yakın ailesinde vefat gibi durumlarda gerekli belgeler firmamıza sunulduğu takdirde rezervasyon için ödenmiş olan ön ödeme farklı bir rezervasyonda kullanılmak üzere açığa alınır ve yeni yapılacak olan rezervasyonun toplam tutarından düşülerek işlem yapılır.

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun 48 inci ve 84 üncü maddelerine dayanılarak hazırlanan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15. maddesi’nin (g) bendi uyarınca, Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmelerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.
 

 

WhatsappWhatsApp Destek!online
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Süresi :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Detayları Görmek İçin tıkla
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Konaklama Tutarı :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış
ÖzellikÖzellik
Genel Özellikler
Mutfak Bilgileri
Salon Bilgileri
Havuz Bahçe Bilgileri
Şömine
Özel Bahçeli
Full Eşyalı ve Mobilyalı
Isıtmalı Havuz
İnternet Bağlantısı
Jakuzi
Balkon/Deck/Teras
İç Mekan Havuz
Otopark / Park Yeri
Yatak Sayıları
Manzara
Deniz
Dağ
Şehir
Doğa
Bluetooth Ses Sistemi
Engelli Dostu
Sıradışı Mimari
Sauna
Buhar Banyosu
Bebek Yatağı
Özel Havuz